Anbefaling af køreskole med positiv effekt!

Østerbro køreskole er stolte af at blive anbefalet som en god køreskole i København. Vi har blandt andet gode anmeldelser fra elever som tidligere har taget deres kørekort hos os og som hver har skrevet en positiv anbefaling af køreskole. Tilfredse elever kommer af god service samt høj beståelsesporcent. Vi er stolte af at kunne stå ved at vi har den bedste beståelsesporcent i København.Vores Kørelærere har mange års erfaring inden for køreskolebranchen. Vores teori hold kører også på fleksible tidspunkter så der både er tid for dem der har travlt og dem der har tid om aftenen. Det er altid rart at blive anbefalet af elever. Har du derfor en god anbefaling af køreskole efter du har taget dit kørekort på du meget gerne gå ind og skrive om din oplevelse på Trustpilot og hjælpe os med at blive endnu billigere og bedre.

Anbefaling af køreskole giver positiv omtale

Vi stræber efter at være blandt de bedste køreskoler i hele Danmark og derfor har vi bedt vores elever om at skrive anbefaling af køreskole på trustpilot som er en velkendt og troværdig side , som mange folk benytter for at finde ud af den pågældende køreskole de skal til at vælge og vi er stolte af at have en anmeldelses værdig på hele 9.0 som er et Fremragende resultat at opnå. Det betyder at mange af vores elever har været yderst tilfredse og at vi er dokumenteret en fremragende køreskole i København Vores kørelærere er omhyggeligt udvalgt, og sammen udgør vi et meget stærkt team for at kunne yde dig og dine venner den bedste service og undervisning, til gavn for trafiksikkerheden. Alle vores kørelærere er godkendte af Rigspolitiet i Danmark.