Gratis holdstart

Østerbrokøreskole tilbyder gratis holdstart introduktion! – Holdstart flere gange om måneden!

Hos Østerbrokøreskole.dk ved vi, hvor svært det kan være at vælge den rigtige køreskole, der passer til ens behov og budget. Derfor tilbyder vi vores kommende elever en gratis teorilektion på vores gratis holdstart. Det er en unik mulighed for dig, der ønsker at prøve vores køreskole af, før du beslutter dig for at tage kørekortet hos os.

Gratis teorilektion på holdstart

På vores gratis holdstart introduktion tilbyder vi en hel teorilektion, der giver dig et indblik i, hvordan vores teoriundervisning foregår. Du kan på denne måde opleve undervisningen, inden du beslutter dig for at tage kørekort hos os. Vi bruger det nyeste materiale og udstyr, så du er sikret den bedst mulige undervisning. Vores undervisningslokale er udstyret med biografstole og nye computere, som gør det nemt og bekvemt for dig at følge med i undervisningen.

Tilmelding

Få overstået den første teorilektion

En anden fordel ved vores gratis holdstart er, at du får overstået den første teorilektion. Det betyder, at du kommer hurtigere videre i forløbet, og at du kan fokusere på det praktiske kørekort i stedet. Hos Østerbrokøreskole.dk ved vi, at tid er vigtigt, og derfor vil vi gerne give vores elever den bedst mulige oplevelse.

Erfarne kørelærere

Vores kørelærere er nogle af de mest erfarne og dygtige i branchen. De vil guide dig gennem undervisningsforløbet og sørge for, at du får den nødvendige teori og praksis for at kunne bestå køreprøven. De er altid til rådighed for at besvare dine spørgsmål og hjælpe dig med at blive en sikker og ansvarlig bilist.

Stil spørgsmål og få svar

Under vores gratis holdstart introduktion vil der være rig mulighed for at stille spørgsmål, som vores kørelærere vil besvare så grundigt som muligt. Vi ønsker, at vores elever skal føle sig trygge og velinformerede, og derfor vil vi gerne give dig et klart overblik over hele undervisningsforløbet.

Tilmeld dig vores gratis holdstart

Tilmeld dig vores gratis holdstart introduktion og oplev, hvorfor Østerbrokøreskole.dk er den bedste køreskole for dig. Vi tilbyder holdstart flere gange om måneden, så du kan vælge den dato, der passer bedst til dig. Tilmeld dig i dag og få en unik mulighed for at opleve vores undervisning, inden du beslutter dig for at tage kørekortet hos os.

Østerbro køreskole