Gratis Tilmelding til Intro & Holdstart til bilkørekort

Er du på udkig efter en pålidelig køreskole, der kan hjælpe dig med at få dit bilkørekort på en effektiv og økonomisk måde? Så er Østerbro Køreskole det rigtige valg for dig! Hos Østerbro Køreskole tilbyder vi den bedste køreuddannelse i København til de billigste priser på markedet. Vi garanterer, at du vil få det billigste bilkørekort hos os, og vi tilbyder endda afbetaling af kørekort for at gøre det økonomisk overkommeligt for alle. Læs videre for at lære mere om vores tilbud og kvalifikationer.

Ta’ Bil kørekort hos Østerbrokøreskole.dk til de billigste priser!

Vi hos Østerbro Køreskole er stolte af at kunne tilbyde vores elever den billigste pris på markedet for et bilkørekort. Vi kan med sikkerhed sige, at du ikke finder en billigere køreskole i København end os. Vi tilbyder endda en prisgaranti, hvilket betyder, at hvis du finder et billigere alternativ, matcher vi prisen for dig. Vi ønsker at give vores elever den bedste køreuddannelse til den bedste pris, og vores kvalificerede og erfarne instruktører er altid klar til at hjælpe dig med at nå dit mål.

Tilmelding

Afbetaling af kørekort!

Som den eneste køreskole i København tilbyder vi afbetaling af kørekort, som en unik løsning, der kan hjælpe elever med lav økonomi eller studerende, der ikke ønsker at betale hele beløbet for kørekort på én gang. Vores afbetalingssystem er nemt og overkommeligt for alle. Du vil blive opkrævet et månedligt afdrag på 300 kr., så længe din afbetaling varer. Hvis du vælger at dele afbetalingen op i to dele, vil prisen for dit bilkørekort stige med 600 kr. Vi ønsker at gøre det så nemt som muligt for dig at tage dit kørekort på en måde, der passer dig bedst.

Kvalifikationer og anmeldelser

Vores køreskole har mere end 10 års erfaring i branchen og har uddannet hundredvis af elever med succes. Vi har et hold af erfarne instruktører, der har den nødvendige viden og ekspertise til at hjælpe dig med at lære alt, hvad du behøver for at køre sikkert og lovligt på vejen. Vi tilbyder en bred vifte af køreuddannelser, herunder personbil, motorcykel, lastbil og bus, så uanset hvad dine behov er, kan vi hjælpe dig.