Kørekort afbetaling i KBH

Spar penge og tag dit kørekort på afbetaling hos Østerbro Køreskole

Som en af de førende køreskoler i København, er vi stolte af at tilbyde vores elever en unik løsning til at tage deres kørekort på afbetaling. Vi forstår, hvor vanskeligt det kan være for nogle elever at betale hele beløbet for deres kørekort på én gang. Derfor har vi gjort det enkelt og overkommeligt for dig at tage dit kørekort på afbetaling, uanset om du er studerende eller har en stram økonomi. Hos Østerbro Køreskole tilbyder vi kørekort afbetaling til en fast pris på 4.545 kr. ved start og resten af beløbet en måned efter.

Spar penge med kørekort afbetaling

Hos Østerbro Køreskole er vi altid på udkig efter måder at gøre det billigere og lettere for vores elever at tage deres kørekort. Derfor har vi introduceret vores kørekort afbetaling, hvor du kan dele prisen op i to afdrag. Det betyder, at du kan spare penge og undgå at skulle betale hele beløbet på én gang.

Som en af de få køreskoler i København tilbyder vi denne unikke løsning, som er enkel og overkommelig. Hvis du vælger at tage dit kørekort på afbetaling, kan du sprede betalingen ud over to måneder, hvilket giver dig mere økonomisk fleksibilitet.

Tilmelding

Gratis introduktion til vores kørekort afbetaling

Hos Østerbro Køreskole ønsker vi at gøre det så nemt som muligt for dig at få dit kørekort på afbetaling. Derfor tilbyder vi en gratis introduktion hver anden uge, hvor du kan høre mere om vores kørekort afbetaling. Alt hvad du skal gøre er at tilmelde dig ved at angive dit navn, og du kan derefter møde op til en gratis introduktion.

Kvalificerede og anmelderroste kørelærere

Vores køreskole har erfarne og højt kvalificerede kørelærere, som er kendt for deres tålmodighed og evne til at undervise elever i alle aldre og niveauer. Vi tror på, at den bedste måde at lære at køre på er ved at have en positiv og støttende lærer, som vil guide dig gennem hele processen.